Huawei Mobilieji telefonai (208)

Huawei Samsung Apple Xiaomi Sony MYPHONE Nokia Doogee MAXCOM LG Meizu
+40

Ekrano įstrižainė

  1. Rodyti visus »

Kamera

  1. Rodyti visus »

Talpa

Spalva

  1. Rodyti visus »

RAM

Baterija

  1. Rodyti visus »

Sim

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Huawei mobilieji telefonai jau pelnę lietuvių prielankumą

Huawei – vienas garsiausių Kinijos koncernų, daugiausiai gaminantis išmaniuosius telefonus. Per pastaruosius kelerius metus Huawei mobilūs telefonai išpopuliarėjo ir tarp lietuvių bei pelnė jų palankumą. Bene žinomiausi Huawei modeliai – P6–P10.

·         Naudojantis Huawei telefonu, duomenis ypač paprasta perkelti iš senojo telefono į naująjį.

·         Gamintojas suteikia galimybių įvairiai skaidyti ekraną: ekrano dalį galima pažymėti, norint fotografuoti ribotos zonos nuotrauką; lengvai pabeldus į ekraną, galima daryti nuotrauką visame ekrane; perbraukus per ekrano centrą, jis dalijamas į dvi dalis, ir kt. Ekraną galima padalyti ir taip, kad vienu metu būtų galima naudoti dvi programėles.

 

Vienas naujausių Huawei modelių – flagmanas P10. Esminiai jo privalumai yra puikios kokybės kamera, patogus korpusas, ilgai veikiantis akumuliatorius ir greitojo įkrovimo funkcija:

·         Ekranai. Huawei P10 telefonai ypatingi tuo, kad jų ekranų įstrižainė – 5,1 colio, kai tuo tarpu ankstesniojo modelio P9 įstrižainė buvo vos didesnė – 5,2 colio. Tačiau šis sprendimas labai pasiteisino, nes P10 modelis idealiai atitinka rankos dydį, o bet kurį telefono kampą galima pasiekti nykščiu.

·         P10 modelio vaizdo raiška – 1080x1920 taškų „Full HD“. Telefonuose naudojama LCD (IPS-NEO) matrica. Spalvos perteikiamos ryškiai, o žvelgiant iš bet kurio kampo, spalvos išlieka vienodai šviesios ir stabilios.

·         Įranga. Huawei koncernas, kurdamas išmanųjį P10, įdiegė „EMUI 5.1“ OS – tai pakeista „Android 7.0“ versija.

·         Huawei pagal telefono korpuso spalvą nustatė ir atitinkamų atspalvių ekrano užsklandas-temas, kurias norint galima lengvai pasikeisti.

·         Huawei P10 modelyje yra 4 GB darbinės atminties. Norintieji gali įsigyti ir patobulintą Huawei P10 Plius variantą, kuris turi 6 GB RAM ir yra didesnės įstrižainės.

·         Naujausiųjų modelių išmanieji telefonai praturtinti greitojo įkrovimo technologija, kai telefonas visiškai įkaunamas vos per 30 min. Prietaisą galima suderinti ir su kitomis greitojo įkrovimo technologijomis, pavyzdžiui, „Quick Charge 3.0“.

·         P10 turi specialų įrankį, optimizuojantį atmintį. Jis perskirsto telefono išteklius tarp aktyviai veikiančių ir tuo metu nenaudojamų programėlių. Telefono atmintis nesifragmentuoja įtaisą naudojant ilgą laiką.

·         Šių telefonų Huawei kaina žemiausia perkant internetu. Telefonų pristatymo metu Lietuvoje ji siekė 599 eurus.

Verta paminėti dar kelis populiarius ir pasiteisinusius Huawei modelius:

·         Huawei Mate S labai patrauklus dėl vientiso aliuminio korpuso, labai gero pirštų atspaudų skaitytuvo, kokybiškos „Android“ OS, užtikrinančios greitą telefono veikimą.

·         Huawei Honor 7 turi tokį pat pirštų atspaudų skaitytuvą, kaip ir anksčiau aptartasis modelis. Telefonas pasižymi puikiu dizainu ir nedidele kaina.

·         Huawei Honor 6 Plus pirmiausiai yra didesnis už anksčiau išleistąjį modelį. Jo dydis – 5,5 colio. Telefono nugarėlė yra pusiau lenkta. Nugarėlėje sumontuotos dvi galinės kameros.

·         Huawei Ascend Mate 7 sumontuotas ypač galingas 8 branduolių procesorius, 2 GB RAM atmintis, „Full HD“ ekranas, ilgai veikianti baterija ir 13 megapikselių kamera.