Huawei Mobilieji telefonai

Rasta: 84

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Ekrano įstrižainė
  1. Rodyti daugiau »
Ekrano raiška
  1. Rodyti daugiau »
Procesorius
  1. Rodyti daugiau »
Galinė kamera
  1. Rodyti daugiau »
Priekinė kamera
  1. Rodyti daugiau »
Mobilus internetas
Baterijos talpa
  1. Rodyti daugiau »
Spalva
  1. Rodyti daugiau »

Huawei telefonai

Huawei mobilieji telefonai yra vieni populiariausių telefonų pasaulyje. Šiuo metu Huawei prekinis ženklas patenka į TOP5 parduodamų telefonų dėl trečios pozicijos nuolatos konkuruodamas su kitu kinišku prekės ženklu (pagal parduodamus telefonus). Lietuvoje Huawei telefonai yra pakankamai populiarūs nepaisant kai kurių nepatogumų, su kuriais susiduria Huawei telefonų gamintojas.

Nauji Huawei telefonai pasižymi savo kaina ir itin geromis kameromis kiekviename telefonų segmente.

Huawei išmanieji telefonai ir jų modeliai

Huawei išmanieji telefonai gali būti skirstomi pagal tam tikras serijas, nes kiekvienas segmentas turi savo atskirą pavadinimą. Taip paprasčiau susigaudyti, kur kokie telefonai išleidžiami ir kam jie skirti.

Huawei naujausi telefonai pasižymi ir išskirtiniu dizainu. Verta paminėti naujausius Mate 50 RS telefonus kurių dizainą kūrė Porsche dizaineriai.

Didžiausias Huawei iššūkis – operacinė sistema

Huawei telefonai tikrai nuostabūs, tačiau susiduria su vienu labai rimtu iššūkiu – tai nuosava operacinė sistema EMUI13 vietoj visiems įprastų Android arba iOS (Apple). Ji atrodo labai panašiai į Android, tačiau joje nėra populiariausių Google programėlių Youtube, Gmail, Google Play, Google Photos ir t.t. Tokia situacija susiklostė dėl 2019 metais įvykusio prekybos konflikto tarp JAV ir Kinijos, dėl kurio Huawei prarado galimybę naudoti Android operacinę sistemą. P40 buvo paskutinis modelis, kuris turėjo Android operacinę sistemą. Naujesni modeliai išėjo su sava EMUI13 sistema. Programėlės ir žaidimai įdiegiami iš Huawei AppGallery programėlės. Deja, jis programa dar neturi tiek daug programėlių, kaip Apple Store ar Google Play.

Nepaisant to, yra galimybės įdiegti populiariausias Google programėles, tačiau tai nėra itin patogu ir reikalauja šiek tiek techninių žinių. Tiems, kas gali išsiversi su pagrindinėmis programėlėmis ir žaidimais, Huawei telefonai yra tikrai didelis atradimas ir džiaugsmas.

Huawei telefonų kameros

Įvairių telefonų ekspertų nuomone, Huawei kameros yra vienos iš geriausių rinkoje. Ir toks vertinimas – ne reklaminis triukas. Iš tiesų Huawei dirba su vienu iš geriausių pasaulyje fotoaparatų gamintojų Leica. Kai fotoaparatų reikšmė sumenko, didžiosios foto kompanijos pradėjo dirbti su mobiliosiomis technologijomis, tad nereiktų nustebti ant telefonų pamačius užrašus Leica, Carl Zeiss, Hasselblad. Tai pačių geriausių kompanijų sukurtos technologijos, užtikrinančios ypatingą kokybę. Huawei pasirinko partnerystę su Leica, kuri sėkmingai tęsiasi iki šiol.

Kaip išsirinkti geriausią Huawei išmanųjį telefoną?

Keletas patarimų, kaip išsirinkti geriausią Huavei telefoną:

  1. Atkreipkite dėmesį į atmintį. Jei fotografuojate daug, jums reikalinga mažiausiai 128 GB vidinės atminties su galimybe ją padidinti įdedant microSD kortelę. Jei fotografuojate ir filmuojate labai daug, rinkitės modelius su 256 GB atmintimi. Kuo atminties daugiau, tuo ir kaina didesnė.

  2. Kameros specifikacijos. Brangesniuose telefonuose – geriausios kameros. Tai taisyklė beveik be išimčių. Svarbu, kaip tos kameros bus naudojamos. Jei mėgstate darytis asmenukes, rinkitės Nova serijos telefonus. Jie nebrangūs, bet su geromis kameromis priekyje. Jei reikia kurti turinį, rinkitės P arba Mate serijos naujausius modelius. Jie turi itin geras Leica kameras iš 5 objektyvų, kuriuos telefono Dirbtinis Intelektas išnaudoja pakankamai gerai.

  3. Vidinė atmintis. Vidinė atmintis yra žymima RAM ir yra 4GB, 6 GB arba 8 GB. Vidinė atmintis yra reikalinga tam, kad vienu metu galėtų dirbti kelios programėlės ir telefonas nestrigtų. Kuo RAM didesnis, tuo telefonas veikia sklandžiau ir susitvarko su tomis programėlėmis, kurioms reikia daug atminties – socialinių tinklų, video ir audio redagavimo, iliustracijomis. Skambinimui pakanka 4GB RAM, tačiau jei kursite video klipus telefonu, ieškokite 8 GB ar net talpesnės vidinės atminties.

Kuo galingesnis telefonas, tuo talpesnės baterijos reikia. Atkreipkite dėmesį ir į baterijos talpą, nors šiuolaikiniai Huawei telefonai yra sukurti taip, kad baterija atlaikytų visą dieną.