Poco Mobilieji telefonai

Rasta: 38

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »
Ekrano dažnis
Ekrano įstrižainė
Vidinė talpa
Operatyvioji atmintis (RAM)
Priekinė kamera
Sim kortelė
Mobilus internetas
Baterijos talpa
Išleidimo metai

Kokie yra populiariausi Poco Mobilieji telefonai?

 1. Xiaomi Poco M5 6/128GB Green (Žalias)
 2. Xiaomi POCO M5s 6/128GB Blue (Mėlynas)
 3. Xiaomi POCO M5s 6/128GB White (Baltas)
 4. Mobilusis telefonas Poco POCO C65, 256 GB, Juoda - 155.73€
 5. Xiaomi Poco M5, 4GB/64GB Yellow (Geltonas)

Kokie yra pigiausi Poco Mobilieji telefonai?

 1. Mobilusis telefonas Poco 2038X 2.4" 128 MB 64 MB - 89.99€
 2. Xiaomi Poco M5, 4GB/64GB Yellow (Geltonas)
 3. Xiaomi Poco M5 4/64GB Black (Juodas)
 4. Xiaomi Poco M5, 4GB/64GB Green (Žalias)
 5. Xiaomi Poco M5 6/128GB Green (Žalias)

Poco mobilieji telefonai

Šiandien renkantis telefoną tikrai tenka pasukti galvą, kuris bus pranašesnis, kuris geresnis, ilgiau tarnaus, kurio kamera darys geresnius video įrašus bei nuotraukas arba kurio baterija bus ilgesnio naudojimo. Kriterijų naujam įrenginiui kiekvienas turime skirtingų ir palyginimui bei lengvesniam išsirinkimui yra sukurta nemažai lentelių. Suvedę skirtingų ar tų pačių gamintojų prietaisų duomenis bei funkcijas juos galėsite palyginti ir nuspręsti, kuris bus tas mobilus telefonas, atsiduriantis Jūsų pirkinių krepšelyje. Dėl to pirkti internetu visada verta. Toks pirkimas yra greitas, patikimas ir labai lengvas. Ar jau esate pirkę mobilųjį telefoną internetu? Šįkart apie tai, kodėl xiaomi Poco pirkti Lietuvoje verta ir tokių pirkėjų gretos kasdien vis didėja.

Poco mobilieji telefonai – kas tai?

Iš karto galime supažindinti, kodėl Poco ir Xiaomi pavadinimai dažnai rašomi kartu. Poco yra dukterinė Xiaomi kompanija. Pastarąją tikrai daugelis puikiai žino ir jų įrenginius naudoja. Poco kaina yra visada draugiška, nes ši kompanija gamina vidutinės ir biudžetinės klasės mobiliuosius telefonus. Jų kokybė - tikrai aukštos klasės, nors ir kainuoja nedaug. Tad įsigiję Xiaomi Poco galėsite džiaugtis elegantišku įrenginio dizainu, jis bus tvirto korpuso ir įrenginys puikiai veiks bei turės visas reikalingas funkcijas.

Xiaomi Poco – kaip išsirinkti?

Kaip ir minėjome, daugelis mūsų turi labai skirtingus naujų prekių lūkesčius bei jiems taikomus kriterijus renkantis. Specialistai pataria atsižvelgti ne tik į asmeninius poreikius, bet nepamiršti ir bendrų reikalavimų, kuriuos turėtų atitikti Jūsų nusižiūrėti naujieji Poco telefonai.
Taigi svarbiausia renkantis mobilųjį telefoną yra atsižvelgti į šiuos duomenis:

Tad vieni svariausių ir yra trys pirmieji duomenys. Nuo jų priklausys, ar bus patogu naudotis įrenginiu, ar jis nevargins Jūsų akių. Taip pat nepamirškite pasirinkti ir kuo didesnės baterijos talpos (mAh). Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau mobiliajam telefonui reikės įkrovimo. Jeigu norite kuo daugiau nuotraukų, vaizdo įrašų bei programėlių turėti telefone, tai gaminys turi turėti ir daugiau vidinės atminties.

Poco telefonai yra keleto skirtingų serijų. Populiariausios išlieka M, X ir F. Kiekvienos serijos mobilieji Xiaomi Poco kaina atkreipia pirkėjų dėmesį. Tad nors ir mokate nedaug, bet gaunate funkcionalų ir daug privalumų turintį gaminį. Taigi Xiaomi Poco tampa itin svarbiu žaidėju mobiliųjų išmaniųjų telefonų rinkoje. Itin platus ir įvairus šios kompanijos telefonų modelių pasirinkimas tikrai leidžia kiekvienam surasti sau tinkamiausią variantą. Jei dar neišbandėte šio gamintojo įrenginio – dabar pats geriausias laikas, nes už siūlomą gerą kainą gausite puikų mobilųjį telefoną.