LG Mobilieji telefonai

Rasta: 2

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
    Modelis
  1. G8S
  2. K8
Parduotuvės
Ekrano įstrižainė
Vidinė talpa
Operatyvioji atmintis (RAM)
Galinė kamera
Sim kortelė
Spalva

LG mobilieji telefonai

Galbūt LG mobilieji telefonai nėra tokie populiarūs tarp vartotojų kaip Apple, Xiaomi ar Samsung, bet jie dažniausiai tampa itin patrauklūs dėl savo elegantiško dizaino arba tokie modeliai, kurie rekomenduojami tiems, kuriems yra reikalingas efektyvus atliekamas darbas bei malonus įrenginio naudojimas. Juk šiais laikais telefonas jau nebeskirtas vien tik priimti skambutį ar kam nors paskambinti. Tai – daug galingesnis aparatas, kuriuo galima sėkmingai darbuotis, naršyti internete ar net skaityti knygas. Būtent tokie ir yra naujausi LG telefonai. Galime juos apžvelgti plačiau.

Naujieji LG mobilieji telefonai, apie kuriuos turite sužinoti dabar

„LG Electronics“ kompanija džiugiai K serijos telefonų asortimentą pristatė dar 2020 metais ir nuolat jį plečia bei tobulina. Tad susipažinkite, kad pačius naujausius įrenginių modelius jau galite pirkti LG telefonai Lietuvoje.

Naujausi LG K52 ir LG K42 prekybos vietas pasiekė būdami pačio aukščiausio lygio dizaino ir itin patobulintomis techninėmis savybėmis bei patogiam naudojimui skirtomis funkcijomis. Jų konkurencingą kainą taip pat teigiamai ir labai greitai įvertino visi pirkėjai.

Kadangi LG išmanieji telefonai yra naudojami kasdien daugybę kartų, tai jie turi turėti patogų naudojimui ekraną. Aprašomi naujieji LG telefonai turi patobulintus ekranus, kurie yra 6,6 colio HD+ „FullVision“ su 20:9 kraštinių santykiu. Kažin, ar gali būti dar tobuliau?

Taip pat daugelio beveik kiekvieną dieną naudojama išmaniojo LG telefono kamera turi būti nepriekaištinga. Taigi K52 LG mobilieji telefonai turi 48 MP pagrindinį fotoaparatą. Jis užfiksuoja tiek žymiai ryškesnes, tiek ir daug šviesesnes nuotraukas bei vaizdo įrašus. Tuo tarpu K42 naujausi LG telefonai turi puikų 13 MP pagrindinį objektyvą. Abiejų modelių makroobjektyvai gali ypač detalius vaizdus nufotografuoti stambiu planu net ir be vaizdo priartinimo. Tai - tikrai nuostabu!

LG telefonai, kurie sugeba pasisukti

Tai – naujausi „LG WING“ modeliai. Nors jie turi net du ekranus, bet vis tiek yra ganėtinai lengvi ir patogūs naudoti. Telefonų svoris vos 260 gramų, tad nebus sunku laikyti rankoje bei mėgautis jų teikiamomis funkcijomis. Šių „LG WING“ modeliai inžinierių bei dizainerių suprojektuoti taip, kad turi ergonomišką prietaiso konstrukciją, užtikrinančią patogų, įtampos nesukeliantį, suėmimą tiek pasukamajame, tiek ir pagrindiniame režime.

Be aprašytų naujausių LG kompanijos išmaniųjų telefonų modelių taip pat yra ir kitų, kurie tikrai nenusileidžia nei patogumu naudoti, nei geromis fotokamerų savybėmis, mikrofonais bei ilgalaikiu įrenginių naudojimu.