Apple iPhone 13 Pro Mobilieji telefonai

Rasta: 17

Filtrai (2)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Ekrano tipas
Ekrano dažnis
Ekrano įstrižainė
Ekrano raiška
Operatyvioji atmintis (RAM)
Galinė kamera
Priekinė kamera
Sim kortelė
Mobilus internetas
Išleidimo metai

Apple iPhone 13 Pro Mobilieji telefonai

Apple iPhone telefonai kainuoja gana nemažai. Nieko nuostabaus – jų vertė krenta labai lėtai net ir pasirodžius naujiems modeliams. Apple telefonuose montuoja kokybiškas kameras ir galingus procesorius, kad po 1-2 metų būtų galima atnaujinti naujausią iOS versiją, kuri reikalauja vis daugiau ir daugiau resursų. Nepaisant aukštos kainos, Apple iPhone 13 PRO mobilieji telefonai yra vieni iš populiariausių rinkoje. Jie pakankamai nauji, nors ir ne patys naujausi. 2021 metais išleisti telefonai laikomi vienais iš geriausių. Kuo jie tokie išskirtiniai?

Išskirtinės kokybės ekranas

Apple telefonai visada pasižymėjo savo itin kokybiškais ekranais. Ne išimtis ir šis Apple iPhone 13 PRO modelis:

Tai tikrai geras ekranas verslo klasės telefonui.

Daug atminties

iPhone 13 PRO telefonai turi keturias versijas, kuriose montuojama skirtingas kiekis vidinės atminties:

  1. 128 GB;
  2. 256 GB;
  3. 512 GB;
  4. 1 TB.

Nereiktų pamiršti, kad nuo to keičiasi iPhone 13 PRO kaina – kuo atminties daugiau, tuo kaina didesnė. Populiariausi Lietuvoje modeliai su 128 GB (pigiausi) ir 256 GB atminties.

Galingas A15 procesorius

Apple yra viena iš tų kompanijų, kuri gali sau leisti susikurti savus procesorius. Jei didžioji dauguma telefonų gamintojų naudoja populiariuosius Snapdragon ir Mediatek procesorius, tai Apple deda tik savo A serijos procesorius. iPhone 13 PRO turi itin galingą A15 procesorių. Jis nėra pats naujausias, tačiau labai galingas.

Telefonui galios duoda ne tik galingas procesorius, bet ir vidinė atmintis RAM. Šis modelis turi 6 GB RAM. Tai rinkos vidurkis.

Triguba kamera

Apple 13 PRO telefonai turi 12 megapikselių trigubas kameras. Jos yra pakankamai kokybiškos ir puikiai fotografuoja. Be to viena iš kamerų yra itin plataus vaizdo, todėl fiksuoja kadrus 120 laipsnių kampu – Ultra Wide rėžimu.

Priekinė kamera taip pat yra 12 megapikselių.

Filmuoti galima 4K raiška 60 fps greičiu. Tokį vaizdą galima sulėtinti kelis kartus ir neprarasti kokybės. Filmuojant galima fotografuoti, bet tik 8 megapikselių raiška.

Apple iPhone 13 PRO kaina

Apple telefonai kainuoja daug. Bet jie yra ilgaamžiai. Taip telefono vertė išlieka ilgą laiką. Visada po poros metų galima telefoną parduoti ir gauti didžiąją dalį jo pradinės kainos. Apple 13 PRO kaina yra mažiau nei 1000 eurų, tačiau tai priklauso nuo to kiek atminties telefonas turi. 128 GB versija kainuoja iki tūkstančio, tačiau 1 TB atminties versija – virš 1000 eurų. Su laiku kaina mažėja, tad po poros metų šis telefonas bus įperkamas kur kas platesniam pirkėjų ratui.

Apple iPhone 13 PRO telefonai yra pagerinta bazinė iPhone 13 versija.