CAT Mobilieji telefonai

Rasta: 10

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Ekrano dažnis
Operatyvioji atmintis (RAM)
Sim kortelė
Mobilus internetas
Spalva

CAT mobilieji telefonai

CAT mobilieji telefonai yra tiesiog darbiniai telefonai, pritaikyti darbui sudėtingose sąlygose – statybose, žemės ūkyje, gamyklose ir t.t. CAT telefonai turi sustiprintą korpusą, todėl yra atsparūs smūgiams ir vibracijai.

Naujausi CAT telefonai yra aprūpinti ne tik naujausia Android versija, bet ir specialiomis kameromis – termovizoriais, galinčiais fiksuoti temperatūros vaizdus. Raudona spalva ir atspalviai rodo karštį, o mėlyna – šaltį. Taip galima suprasti, kuri statomo namo dalis yra vėsesnė, o kuri – karštesnė. Ši funkcija praverčia statybose dirbantiems žmonėms. Kur dar jie gali būti panaudoti?

Mobilieji telefonai CAT yra kilę iš Didžiosios Britanijos. Juos gamina Bullitt Mobile Ltd kompanija pagal specialią licenciją iš amerikiečių kompanijos Catterpillar Inc., kuri visame pasaulyje labiau žinoma kaip traktorių ir kitokios technikos gamintoja. Iki šiol CAT mygtukiniai telefonai yra pakankamai populiarūs ir perkami, nes jų paskirtis – atlaikyti sudėtingas aplinkos sąlygas.

Didžioji dauguma CAT telefonų turi IP 68 sertifikatus, dalis – IP67. Ką tai reiškia? IP yra „Ingress Protection“ arba patekimo apsauga. 68 skaičius reiškia apsaugos nuo dulkių ir vandens lygį. Pavyzdžiui, 8 reiškia, kad telefonas gali gulėti 1,5 metro gylyje 35 minučtes ir vanduo nepadarys jam žalos. Giliau arba ilgiau panardintas jis gali būti pažeistas. Veikimas po vandeniu yra apribotas. Taip pat CAT išmanieji telefonai yra įžymūs ir tuo, kad turi MIL-810 sertifikatą, kuris yra suteikiamas karinei technikai. Kariškiams pritaikyti išmanieji telefonai yra labai paklausūs, todėl jų kaina yra atitinkama.

CAT telefonai pasižymi keliomis išskirtinėmis savybėmis:

CAT išmanieji telefonai turi ir trūkumų. Visų pirma, jie yra masyvūs. Tai darbiniai telefonai, todėl jų svoris didesnis, nei įprastų telefonų. Kitas savotiškas trūkumas – išvaizda. CAT telefonai dažniausiai yra juodi arba pilki, jų dizainas industrinis. Tai nėra jaunimo mėgstami telefonai. Kamera taip pat nėra pati geriausia pagal įvairius vertinimus, tačiau darbui pakankamai gera ir tinkama.

Populiariausi CAT mobilieji telefonai:

CAT telefonų kainos yra įvairios. S62 modelis yra laikomas flagmanu, todėl jo kaina yra aukštesnė. Mygtukiniai modeliai B40 ir B26 nekainuoja nė 100 eurų, nes jų paskirtis yra tik kalbėti ir būti pasiekiamam visą parą. Biudžetiniai išmanieji telefonai – CAT S42 H+, tuo tarpu S53 modelis labiau orientuotas į verslą. Kainos atitinkamos, tačiau nesikandžioja.